Hakkında

İnternet kullanımının tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla artması, internet üzerinden ürün tanıtımı ve marka oluşturma düşüncesi olanları bu alana yönlendirdi.  Bir ürün tanıtma ya da marka oluşturma çabası içinde olanlar internet sitelerine tanıtım haberleri, tanıtım yazıları ya da backlink paketleri desteği gibi yöntemlerle ürünlerini ya da sitelerini önplana çıkarıyorlar. Google aramalarında ilk sıralarda çıkmak, arama motorlarının gücünden yararlanarak markasını ön plana çıkarmak ve marka değerini artırmak bir çok firmanın vizyonları arasındadır.

Tanıtım haberi, marka reklamları, internet reklam ve tanıtımları ile Backlik desteği ile Google’de yükselme konularında Türkiye yeni yeni olgunlaşırken, bu sektörde eksikliği hissedilen tanıtım haberciliği ve internet reklamcılığı ile ilgili tanitimhaberi.com‘u kurduk.

46Medya Ajans Tanıtım ve Reklamcılık Hizmetleri olarak bu sektörde en iyi hizmet veren kurum olma arzusu içindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin tanıtım ve reklamlar konusunda en iyi nasıl fayda sağlayabileceğiniz konusunda titizlikle çalışıyoruz.

Tanitimhaberi.com editörleri tarafından hazırlanan her gün ortalama 150-200 tanıtım haberi, 20-35 özel araştırma haberi Türkiye’nin en büyük sitelerinde yayınlanmaktadır. Bizimle çalışan tüm müşterilerimize içtenlikle teşekkürlerimizi sunarız.

button