Organik Backlink Paketleri ile Google’de yükselme

Organik Backlink Paketleri ile Google’de yükselme

Web sayfasının kalitesini ve arama motorlarında ki konumunu belirleyen en ehemmiyetli unsurlardan biriside sahip olduğu referanslı geri dönümlerdir (backlinkler).

Google’de ya da Yandex’te üst sıralarda nasıl çıkılır? Google’de yükselmek için neler yapılmalıdır?

Bilmenizi isteriz ki aslında ehemmiyetli olan edindiğimiz backlinklerin sayısı değil kalitesi başka bir deyişle kaliteli backlink olmasıdır. Link çöplüğüne dönmüş, markanıza ileri vakitte zarar verebilme potansiyeli olan, düşük kaliteli web sayfalarından hiçbir zaman backlink almamalıyız. Geri dönüşü yüksek sosyal medya kampanyaları tertip edip; olası olduğu kadar sosyal medya ağırlıklı backlink almalıyız. Bu sayede hem marka bilinirliğinizi arttırmış olup hedef kitlenizi genişletebileceksiniz hem de arama motorlarını sosyal medya sinyalleri ile uyarıp yüksek kaliteli ve tesirli backlink ele geçirebileceksiniz. Tanıtım yazıları üzerinden backlink almalıyız. Zira bu şekilde alınan backlinkler natürel gözükecektir ve kalıcıdır. Bunlara organik backlink de diyoruz. Başka bir deyişle doğal ve kalıcı backlink almalıyız.

Her vakit belirli bir staratejiye göre hareket etmeliyiz. Başka bir deyişle bir gün içerisinde binlerce değişik backlink almanın size sahiden hiçbir bir yararı olmayacaktır. Aksine bu sizin için zarar veren olacaktır. O yüzden forumlarda yada çeşitli platformlarda kalitesiz ve link çöplüğüne dönmüş kaynaklardan fazla sayıda ve ucuza backlink satan fertler ile değil çalışmak iletişime bile geçmenizi önermiyorum. “Siteniz markanız, onu rizikoya atmayın!”

Biz kaliteli ve kalıcı backlink kaynaklarına sahibiz. Bu kaynaklarımızı backlink paketleri isimi altında topladık ve size yükselme garantisi sağlayacak backlink paketini web sayfalarınıza en kaliteli ve kendimize özel salt muvaffakiyet ve yükselme garantisi sağlayabilecek seo taktikleri ile uyguluyoruz.

Yükselme garantili seo taktiklerimizin küçük bir bölümünden biraz söz edecek olursak:

 • İlk olarak kuvvetli ve otoriter platformlardan link çıkışı alıyorsunuz.
 • Paravan Blog tanıtımı yapıyorsak o blog yüksek kaliteli backlinkler ile beslenir. Sonrada özgün yazınız yayınlanır ve o yazınızın yayınlandığı sayfada farklı ve kaliteli paltformlar ile güçlendirilir.
 • Döküman olarak yani pdf olarak pdf backlink almanız sağlanır ve dökümanın olduğu irtibata dahi blog tanıtımı uygulanır.
 • Sosyal imleme ve web 2.0 profil backlink çalışmaları: Şuan burada izah etmek istemediğim taktikler ile web sayfanıza en yararlı olacak şekilde uygulanır.
 • Ve yukarıdakiler gibi bir çok kişinin belkide bildiği yararlı olacak seo taktiklerimiz bulunmaktadır.

Birazda internet sitelerinize uygulayacağım yükselme garantili backlink çalışması ile ilgili söz etmek istiyorum:

Kaliteli Backlink Paketleri

Tesirli backlink çalışmalarımızın natürel olması için vakte dağıtarak yapıyoruz. Ve böylelikle Google hangi algoritmaya geçerse geçsin uygulayacağımız natürel backlink çalışmaları ile garanti ediyorum ki web sayfanıza katiyen zarar gelmeyecek!

Kaliteli Backlink Paketi İnternet sitenize Uyguladıktan Sonra?

 • Site bazlı veya anahtar kelime bazlı yükseliş.
 • Alexa değerleriniz kısa müddette düşecek.
 • Otoriter bir site olmaya bir adım daha adım atmış olacaksınız.
 • Pagerank alma ihtimaliniz var.
 • Web sayfanıza daha fazla ziyaretçi.
 • İndex alma hızınız artar.

 

Yazar hakkında

Tanıtım Haberi administrator