Sitenizi Profesyonel SEO ile destekleyin

Sitenizi Profesyonel SEO ile destekleyin

Türkiye’nin en büyük sitelerinde haberinizi yapıyoruz. Profesyonel tanıtım hizmetimizden faydalanan yüzlerce müşterimiz arasına siz de girin. Google News kayıtlı, DMOZ kayıtlı, Alexa değerleri düşük olan ve Trust Flow değerleri yüksek güncel haber sitelerinden tanıtım yazısı ya da ürün tanıtım haberi yayınlatmak istemez misiniz?

Profesyonel ekibimizce yazılan yazılarınız, Google Adwords kelime analizinden geçirildikten sonra beğeninize sunulur. Yazıda değişmesini istediğiniz ya da eklemek istediğiniz noktalar belirlendikten sonra onayınız alınır ve yazılarınız Türkiye’nin en büyük sitelerinde yayına sokulur.

Backlink fırsatı da sunuyoruz. Footer link alma da denilen bu yöntemde, web sitenize ait linkler değerleri yüksek sitelerin alt bölümüne eklenir. En az üç aylık olmak üzere, linkleriniz bu alanda kalır. Böylece sitenizin güven değerinin artması sağlanır. Güven değeri yüksek olan sitelerin Google aramalarında çıkma oranları da artar. Linke eklenen anahtar kelimede rakiplerinizin önüne böylece geçebilirsiniz.

musteriyorumlari

Yazar hakkında

Tanıtım Haberi administrator

Bir cevap yazın